тел. +38 (044)489-08-27

Засновник фонду

zasnovnik

Ганна Василівна Матіко-Бубнова

Біографія

Реквізити фонду

 ПАТ «КБ ХРЕЩАТИК»

р/р 26008001123755,

МФО 300670,

код 21597628

Телефон:

(044)489-08-27

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Новини та події

Чужих дїтей на світі не буває

img800Безкорисливо допомагати нужденним ніхто й нікого змусити не в змозі, адже здатність робити добро є потребою людського серця. Задля допомоги тим, хто найбільше у світі її потребує, і було створено Фонд Святої Марії, який протягом новорічних та різдвяних свят здійснює доброчинний рейд «Чужих дітей на світі не буває».

Відчуття свята було подаровано 167 дітям Бердичівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування (Житомирська область, Бердичівський район, смт. Гришківці, вул. Леніна, 155) та 174 дітям Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (Житомирська область, м. Бердичів, вул. Дзержинського, 79).

Як і завжди, під час проведення благодійної акції, благодійники з Фонду Святої Марії вручили всім дітям нелегкої долі подарунки, одяг та кондитерські вироби.

На цей раз доброчинну діяльність підтримали: почесний громадянин м. Києва (Пономарчук Ігор Тарасович); директор приватного підприємства «Золоті каштани» (Спольник Ольга Данилівна); директор гастроному №328 (Гуєцький Віктор Гарієвич); керівник КП з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-Сервіс» (Марущак Володимир Миколайович) родом з Житомирщини; генеральний директор КП «ГДІП» (Кривонос Павло Олександрович); голова правління ПрАТ «КЗБН «Росинка» (Євець Ірина Володимирівна); директор, художній керівник театру «Сузір’я» (Кужельний Олексій Павлович); заслужений лікар України (Українець Лідія Іванівна).

dopomoga

Потрібна допомога

Потрібна допомога

Міжнародний благодійний Фонд Святої Марії, який уже багато років займається доброчинною діяльністю і є неприбутковою організацією (довідка надається), звертається до усіх не байдужих людей з проханням, при можливості, допомогти благодійним внеском для лікування важкохворих людей, які звертаються до Фонду за допомогою.

Детальніше...

Написати нам

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com