тел. +38 (044)489-08-27

Реквізити фонду

 ПАТ «КБ ХРЕЩАТИК»

р/р 26008001123755,

МФО 300670,

код 21597628

Телефон:

(044)489-08-27

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Засновник фонду Матіко-Бубнова Ганна Василівна

zasnovnikМатіко-Бубнова Ганна Василівна народилася 18 січня 1954 року в місті Іршава Закарпатської області. Громадянка України.

1971-го року закінчила Іршавську середню школу, 1978-го року - факультет журналістики Львівського державного університету ім. Івана Франка за  спеціальністю «Журналістика», а 1998-го - року юридичний факультет (з відзнакою) Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за  спеціальністю «Правознавство».

Трудову діяльність у м. Києві розпочала у 1978 році на посаді кореспондента республіканської газети «Зірка», де з 1979 року тривалий час була завідувачкою відділу листів та масової роботи.

З 1990 по 1998 роки обиралася депутатом, заступником голови та головою Шевченківської районної ради народних депутатів м. Києва.

З 1998 по 2006 роки – депутатом та головою постійної комісії Київради з гуманітарних питань (основні напрями – культура, мистецтво, наука і освіта).

З листопада 2000 року по теперішній час працюю  у виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Впродовж останніх років призначалася на посади: радника Київського міського голови; заступника начальника Головного управління культури і мистецтв; заступника начальника Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації; головного спеціаліста, заступника начальника управління преси та інформації – начальником відділу комунікацій зі ЗМІ управління преси та інформації Департаменту суспільних комунікацій.

У 1994 році заснувала та очолила Міжнародний благодійний Фонд Святої Марії, яким, керую на громадських засадах.

До благодіяння мене привела доля. Залишилась вдовою невдовзі після весілля. Донька народилася напівсиротою, тож виховувати її і ставити на ноги довелося самотужки.

На собі відчула, як це не просто. Тож розуміла, наскільки важлива допомога і таким родинам, як моя, і інвалідам, дітям-сиротам, людям похилого віку, багатодітним сім’ям, матерям-одиначкам… Хотілося хоч чимось підтримати їх.

       За 22 роки діяльності на рахунку Фонду Святої Марії чимало добрих справ.

       Нагороджена відзнаками Президента України – «Орденом княгині Ольги» ІІІ ступеня (2005 р.), «Орденом княгині Ольги» ІІ ступеня (2009 р.), орденом Святого Миколая «За примноження добра на землі» (1995р.), нагрудним знаком «Знак Пошани» Київського міського голови (2003 р.).  Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» (2003 р.).

З 2001 року – член Української партії «Єдність», яку очолює Олександр Омельченко.

Проживаю у Шевченківському районі м. Києва.

dopomoga

Потрібна допомога

Потрібна допомога

Міжнародний благодійний Фонд Святої Марії, який уже багато років займається доброчинною діяльністю і є неприбутковою організацією (довідка надається), звертається до усіх не байдужих людей з проханням, при можливості, допомогти благодійним внеском для лікування важкохворих людей, які звертаються до Фонду за допомогою.

Детальніше...

Написати нам

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com